Deszczowe zajęcia-Gr. "Jeżyki"
Podczas dzisiejszych zajęć dydaktycznych z Ciocią Jolą, dzieci porozmawiały o pogodzie ☔🍁 Na początku zajęć rozruszały swoje ciałka, skacząc w rytm deszczu 💦 - słaby deszcz = delikatne skoki i silny deszcz = mocne uderzenia stopkami. 💦 🦔 ćwicząc sprawność paluszków 🤚🏻 stworzyły spadające niebiesko/białe krople.💦 A na koniec troszkę matematyki jak to u cioci Joli 🧮 - Licznie kropelek (w zakresie 5) deszczu z chmurek . 🌧