Deszczowe zajęcia-Gr. "Jeżyki"

 Podczas dzisiejszych zajęć dydaktycznych z Ciocią Jolą, dzieci porozmawiały o pogodzie ☔🍁  Na początku zajęć rozruszały swoje ciałka,  skacząc  w rytm deszczu 💦 - słaby deszcz = delikatne skoki i silny deszcz = mocne uderzenia stopkami. 💦  🦔 ćwicząc sprawność paluszków 🤚🏻 stworzyły spadające niebiesko/białe krople.💦 A na koniec troszkę matematyki jak to u cioci Joli 🧮 - Licznie kropelek (w zakresie 5) deszczu z chmurek . 🌧